Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek

Ciechocinek Kujawsko-Pomorski Polska
Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek
Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne CiechocinekSanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek

Nazwa obiektu

Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne - Ciechocinek

Atuty

Kameralny ośrodek.
Nowoczesne sanatorium.
Grota solna.

Położenie

Sanatorium Uzdrowiskowe Eden położone jest w spokojnym zakątku najbardziej znanego polskiego uzdrowiska - Ciechocinka, w najwyższej strefie uzdrowiskowej. Ośrodek położony jest w spokojnym zakątku Ciechocinka, ok. 1,5 km od centrum i otoczony wspaniałym ogrodem z bujną i kolorową roślinnością.

Wyposażenie

Eden jest nowoczesnym Ośrodkiem Leczniczo-Rehabilitacyjnym działającym od początku lat 90. Jest to pierwszy obiekt w Polsce spośród wszystkich Hoteli, Domów Wczasowych, który posiada jednocześnie grotę solną z generatorem, własną mini tężnię, centrum SPA i 1 os. kriokomorę!!!. Dysponuje profesjonalną kadrą medyczną oraz nowoczesną bazą zabiegową i hotelową.
Wyposażenie sanatorium Eden: nowoczesna baza zabiegowa, jadalnia, kawiarnia (klimatyzowana i z widokiem na niebo przez przeszklony dach), parking, wypożyczalnia rowerów, grota solna, która jako jedna z nielicznych w kraju ma własny generator, dzięki czemu posiada podobne właściwości lecznicze, mini tężnia, mini SPA, biblioteka, bezprzewodowy Internet, siłownia, w tym ze sprzętem do ćwiczeń dla dzieci, pierwsza w Ciechocinku winda panoramiczna.

Recepcja


Internet

Internet bezpłatnie dla Gości Wifi.

Wyżywienie

Śniadania, obiady, kolacje.

Zakwaterowanie

Sanatorium Uzdrowiskowe Eden ma 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 os., wyposażonych w łazienkę, telefon, radio i TV oraz sejf.

Rekreacja


SPA

Własna tężnia w ogrodzie, kriokomora jednoosobowa, mini centrum SPA oraz urządzenie do odchudzania i zwalczania cellulitu Body Space.

Baza zabiegowa

Zapraszamy Państwa na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne, turnusy sanatoryjne, programy lecznicze, wczasy i pobyty hotelowe, podczas których leczymy schorzenia:
pourazowe,
narządów ruchu,
reumatologiczne,
kardiologiczne,
górnych dróg oddechowych,
cukrzycę i otyłość,
dziecięce porażenia mózgowego i SM.
Niezależnie od rodzaju pobytu, w cenę wliczone są 3 zabiegi dziennie, opieka medyczna i konsultacje lekarskie.
Specjalizujemy się w leczeniu uzdrowiskowym, podczas którego przywracamy zdrowie osobom ze schorzeniami: pourazowymi, narządów ruchu, reumatologicznymi, kardiologicznymi, górnych dróg oddechowych, dziecięcego porażenia mózgowego, SM, otyłością i cukrzycą.
Realizujemy następujące turnusy z dofinansowaniem PFRON (m.in. :PCPR, MOPR )
Usprawniająco-rekreacyjne dla grup osób niepełnosprawnych:
-z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,
-z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich,
-z dysfunkcją narządu wzroku,
-z padaczką,
-ze schorzeniami układu krążenia.
- z cukrzycą,
- ze schorzeniami układu oddechowego,
- ze stwardnieniem rozsianym,
- z chorobami neurologicznymi.
Nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością dla osób niepełnosprawnych:
-z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,
-z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich,
-z dysfunkcją narządu wzroku,
- z padaczką,
- ze schorzeniami układu krążenia.
- z cukrzycą,
- ze schorzeniami układu oddechowego,
- ze stwardnieniem rozsianym,
- z chorobami neurologicznymi.

Lista zabiegów

Wykonywane są następujące zabiegi (codziennie za wyjątkiem niedziel i świąt): okłady borowinowe, kąpiele: solankowa, węglowa i perełkowa, elektro, lasero i magnetoterapia, aerodyn, ultradźwięki, masaże: klasyczny, podwodny, wirowy, aquavibron, gimnastyka indywidualna, sollux, lampa Bio-V, inhalacje. Ośrodek dysponuje również aparatem USG, EKG, HOLTER, próby wysiłkowe.

Dzieci

Dzieci mile widziane.

Świadczenia

Cena zawiera: nocleg zgodnie z rezerwacją, pokój z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem, telefonem i sejfem, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), wejście do własnej mini tężni znajdującej się w ogrodzie, dostęp do Internetu Wi-Fi, 3 zabiegi dziennie (za wyjątkiem niedziel i świąt) zlecone przez lekarza, w tym gimnastyka, konsultacje lekarskie, całodobową opiekę medyczną

Parking

Parking bezpłatnie dla Gości hotelowych/

Atrakcje

Do dyspozycji Gości:wspaniały, wielobarwny ogród, tężnia

Usługi dodatkowe


Doba hotelowa


Plusy


Minusy


Notatki

Sanatorium Uzdrowiskowe EDEN Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjnego PZN jest pierwszym obiektem w Polsce, który jednocześnie udostępnił kuracjuszom takie rozwiązania jak: grota solna z generatorem decydującym o właściwościach leczniczych.
Rabaty:
15 % dla członków PZN,
5 % za pobyt powyżej 21 dni,
5 % dla stałych Klientów.

Zwierzęta


Adres


Filmy
Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby miejsca   Uwagi
2018-01-23 - 2018-02-06   (Wtorek - Wtorek) 15 3500 PLN zamów